TARİHÇEMİZ :

Demirler İnşaat, kurulduğu 1970’li yılların başından itibaren Ankara’da Çankaya, Seyranbağları, Keçiören, Cebeci ve Mamak semtlerinde teslim ettiği özel konutlarla sektörün konut ihtiyacına karşılık vermeye başlamıştır. 1990’lı yılların başından itibaren faaliyetlerine Kayseri’de de başlayan firma, Melikgazi, Örnekevler, Fevzi Çakmak ve Esenyurt Mahallelerinde teslim etmiş olduğu konutların ardından Konaklar, Yıldızevler ve Beyazşehir mevkilerinde yapımı devam eden konutlarla faaliyetini sürdürmektedir.
Bugüne dek yapmış olduğu özel kullanım amaçlı konutların yanı sıra resmi taahhüt işleri de firmanın iş gücü ve potansiyelini gözler önüne sermektedir.
Firma, kuruluşundan bu güne yaklaşık 180.000m2 lik alanı konutlaştırarak, 1000’e yakın aileyi ev sahibi yapmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşamaktadır.
İlkeli ve dürüst çalışması ile sektöründe bırakmış olduğu güven ve kalite duygusu firmanın geçmişten günümüze izlemiş olduğu yol haritasının da bir göstergesidir.

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ :

Demirler İnşaat’ın değerlerinin temelinde insan odaklı hizmet anlayışı yer almaktadır.
Yapmış olduğu ve yapacağı bütün işlerde, doğruluk ve dürüstlük çizgisinden sapmadan altına imza attığı bütün projeleri zamanında yapıp teslim etmek.
Emeğe verilmesi gereken değeri bildiğinden, bu doğrultuda hareket etmek.
Çevresine duyarlı ve saygılı elemanları bünyesinde barındırarak, çağdaş mimari ve mühendislik biliminin gereklerini de arkasına alıp yaşanabilir alanlar inşa etmek.
Hakk’ın ve halkın memnuniyeti temel hedef olduğundan üretim ve hizmet safhasında kalite anlayışını hiçbir zaman göz ardı etmemek.
Rakipleri ve kendisiyle rekabet edebilmesi adına araştırmacı kimliğiyle her türlü yeniliğe açık olmak.